Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Akademie podnikání I. (hybridně)

Místo: Hybridně - online přes MS Teams i osobně v místnosti PI 332 v budově Business centra VŠB-TUO
Datum: 08.11.2023
Čas: 16:00 - 18:00
Počet přihlášených lidí: 22
Počet přihlášených náhradníků: 0
Kapacita: 30
Anotace:

Cílem prvního dílu Akademie podnikání je zaměřit na otázky: „Co to vlastně podnikání je a jak začít podnikat od nuly?“. V tomto prvním semináři z celku Akademie podnikání se dozvíš vše podstatné a také dostaneš spousty užitečných a praktických informací ze světa podnikání.

Pokud bys měl již předem jakýkoliv dotaz k podnikání, můžeš využít tento odkaz pro odeslání otázky a odpověď se dozvíš na konci daného semináře.

Hlavním cílem tohoto třídílného semináře Akademie podnikání je porozumět tomu, co to je podnikání a jak vy můžete začít podnikat tím, že budete pomáhat řešit problémy jiným lidem. Dobrá zpráva je, že podnikat může opravdu každý a je tak jen na tobě zvolit si takovou hru a taková pravidla, která budou odrážet tvé silné a slabé stránky.

Akademií podnikání tě provede Robert Petřík, který je spoluzakladatel firmy We.Universe zaměřující se na oblast investování, podnikání a finanční gramotnosti.

Tento seminář proběhne hybridně a záleží jen na tobě, zdali se připojíš online nebo dorazíš osobně do místnosti PI 332 v budově Business centra VŠB-TUO. Těšíme se na tebe!

Přihlášení na workshop

Nestihli jste tento workshop?
Chcete ho zopakovat?
Napište nám na e-mail karierni.centrum@vsb.cz

logo

Zpět na seznam akcí