Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Akademie podnikání II. (hybridně)

Místo: Hybridně - online přes MS Teams i osobně v místnosti PI 332 v budově Business centra VŠB-TUO
Datum: 15.11.2023
Čas: 16:00 - 18:00
Počet přihlášených lidí: 18
Počet přihlášených náhradníků: 0
Kapacita: 30
Anotace:

Cílem druhého dílu semináře Akademie podnikání je porozumět jaké existují právní formy podnikání, abyste jako budoucí podnikatelé měli co nejlepší podmínky pro rozvoj vašeho vysněného podnikání s ohledem na vaše stanovené cíle a vize. Zaměříme se na nejčastější formy, a to OSVČ a s.r.o, ale také na rozdíly mezi budováním firmy a budováním brandu. Rozebereme si jaké rozdíly, výhody a nevýhody mezi nimi jsou. V tomto semináři z celku Akademie podnikání se dozvíš vše podstatné a také dostaneš spousty užitečných a praktických informací.

Pokud bys měl jakýkoliv dotaz k podnikání, můžeš využít tento odkaz pro odeslání otázky a odpověď se dozvíš na konci daného semináře.

Hlavním cílem tohoto třídílného semináře Akademie podnikání je porozumět tomu, co to je podnikání a jak i ty můžeš začít podnikat tím, že budeš pomáhat řešit problémy jiným lidem. Dobrá zpráva je, že podnikat může opravdu každý, a je tak jen na tobě zvolit si takovou hru a taková pravidla, která budou odrážet tvé silné a slabé stránky.

Akademií podnikání vás provede Robert Petřík, který je spoluzakladatel firmy We.Universe zaměřující se na oblast investování, podnikání a finanční gramotnosti.

Tento seminář proběhne hybridně a záleží jen na tobě, zdali se připojíš online nebo dorazíš osobně do místnosti PI 332 v budově Business centra VŠB-TUO. Těšíme se na tebe!

Přihlášení na workshop

Nestihli jste tento workshop?
Chcete ho zopakovat?
Napište nám na e-mail karierni.centrum@vsb.cz

logo

Zpět na seznam akcí