Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Akademie podnikání III. (hybridně)

Místo: Hybridně - online přes MS Teams i osobně v místnosti PI 332 v budově Business centra VŠB-TUO
Datum: 22.11.2023
Čas: 16:00 - 18:00
Počet přihlášených lidí: 16
Počet přihlášených náhradníků: 0
Kapacita: 30
Anotace:

Cílem posledního dílu Akademie podnikání je porozumět daňové problematice, a to do takové míry, abys jako poplatník daně z příjmu fyzických osob daňové správě neplatil zbytečně více, než je tvoje zákonná povinnost. Pokud pochopíš základy platné legislativy, tak budeš schopen využít optimální a zákonné cesty k minimalizaci daňového zatížení a ušetřené zdroje můžeš využít na jiné účely. V tomto semináři z celku Akademie podnikání se dozvíš vše podstatné a také dostaneš spousty užitečných a praktických informací včetně konkrétních akčních kroků.

Pokud bys měl jakýkoliv dotaz k podnikání, můžeš využít tento odkaz pro odeslání otázky a odpověď se dozvíš na konci daného semináře.

Hlavním cílem tohoto třídílného semináře Akademie podnikání je porozumět tomu, co to je podnikání a jak ty můžeš začít podnikat tím, že budeš pomáhat řešit problémy jiným lidem. Dobrá zpráva je, že podnikat může opravdu každý, a je tak jen na tobě zvolit si takovou hru a taková pravidla, která budou odrážet tvé silné a slabé stránky.

Akademií podnikání tě provede Robert Petřík, který je spoluzakladatel firmy We.Universe zaměřující se na oblast investování, podnikání a finanční gramotnosti.

Tento seminář proběhne hybridně a záleží jen na tobě, zdali se připojíš online nebo dorazíš osobně do místnosti PI 332 v budově Business centra VŠB-TUO. Těšíme se na tebe!

Přihlášení na workshop

Nestihli jste tento workshop?
Chcete ho zopakovat?
Napište nám na e-mail karierni.centrum@vsb.cz

logo

Zpět na seznam akcí