Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

k+ company talkshow: Kariéra ve stavitelství - udržitelnost ve 21. století

Místo: FAST 108
Datum: 11.04.2024
Čas: 10:00 - 12:30
Počet přihlášených lidí: 24
Počet přihlášených náhradníků: 0
Kapacita: 50
Anotace:

k+ Company Talkshow je formát moderované debaty mezi předními zástupci tří vybraných firem, tentokrát v oboru stavitelství, kteří odpovídají na otázky od novinek v oblasti udržitelnosti ve stavitelství, přes výběrové procesy, konkrétní pracovní příležitosti nebo trainee programy, až po konkrétní popis jendoho pracovního dne. Přibližují tak život ve své firmě potenciálním uchazečům. Díky tomu tak získáš informace z praxe na zlatém podnose! Po debatě bude následovat volný networking u rautu, kde budeš mít možnost navázat nové kontakty a získat další informace v neformálním prostředí.

I. část

Krátké prezentace zaměstnavatelů, kde odpovídají na otázky ohledně náborových procesů, jak se připravit, jaké možnosti spolupráce jsou, jaké dovednosti jsou potřeba, jaká náplň práce a podmínky s ní spojené zájemce čekají. Prezentace také popíše fenomén udržitelnosti ve stavitelství.

II. část

Moderovaná diskuse s otázkami na firemní kulturu, možnosti práce remote, platové podmínky, kariérní růst, benefity, zodpovědnosti. Poptáme se také na wellbeing, stresové zatížení a time management. Neptáme se personalistů, kteří na pozicích pak vůbec nepracují. Ptáme se člověka z praxe, přímo z dané pozice. Popíše ti, jak vypadá jeden běžný pracovní den, od první raní kávičky s kolegy po poslední přečtený email. Dostaneš unikátní pohled do zákulisí a hned u tří různých zaměstnavatelů.

III. část

Po skončení diskuse pozveme všechny účastníky na neformální raut, který se bude konat v prostoru Srdce FAST. 

Akce je určená pro studenty VŠB-TUO a celá je zdarma!

Těšit se můžeš na zástupce společností:

  • CTP invest, s.r.o.
  • Správa železnic, státní organizace
  • HSF System a.s.

Akcí nás bude provázet moderátor Kuba Krejčí. Těšíme se na tebe! 

Přihlášení na workshop

Nestihli jste tento workshop?
Chcete ho zopakovat?
Napište nám na e-mail karierni.centrum@vsb.cz

logo

Zpět na seznam akcí